Akbank Müşteri Hizmetleri, Müşteri Temsilcisine Bağlanma

  • Nisan 30, 2019
  • (0)

Türkiye’de finansal hizmetler sunan büyük bankalar arasında yer alan Akbank’ın yüzbinlerce müşteri bulunmaktadır. Akbank bütün müşterilerinin tüm finansal işlemleri için en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Fakat bazen diğer bankalar gibi Akbank da olumsuz durumlarla karşılaşmakta ve müşterilerine yeterli desteği verememektedir. Akbank müşterileri çeşitli sorunlarla karşı karşıya kaldıkları durumlarda sorunu banka ile irtibata geçerek çözmek isterler. Bu sorunlar bazen hemen yapılması gereken işlerle alakalı olabildiği gibi aciliyeti ön planda olabilmektedir. Bunun için banka müşterileri bankaların telefon hizmetleri kullanarak banka yetkilileri ile görüşmeyi talep etmektedirler.

Günümüzde banka müşteri sayılarının artması ile beraber müşteri ilişkilerini koruyabilmek adına müşteri hizmetleri departmanları oluşturulmuştur. Yüzlerce çalışandan oluşan bu birimler banka müşterilerine en iyi hizmetleri en hızlı sürede sunmak amacı ile görevlendirilmişlerdir. 

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bankacılık işlemleri ile alakalı olarak problem yaşayan banka müşterileri bankalar ile iletişim sağlayarak problemlerini çözmek isterler. Yüzlerce çalışanı olmasına rağmen bazen müşteri hizmetlerine ulaşmak kolay olmayabiliyor. Acil sorun çözümlemek isteyen müşteriler bankaların telefon tuş kodlamalarını yapmak istemeyerek Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma gayreti içerisine girebilmekteler. Bunu başarabilmek için müşteri hizmetlerine nasıl direkt bağlanılacağı konusunda bilgi edinmek isterler.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her banka için farklı olan tuş sıramaları ise Akbank Müşteri Hizmetleri için ise şöyledir. Bankaya ulaşabilmek için öncelikle banka numarası tuşlanmalıdır , 444 25 25 ya da 0 850 222 25 25 nolu numaralar kullanılır.

Telefon numarası tuşlandıktan sonra telefona telesekreter çıkar ses duyulması ile 4 tuşlanmalıdır. Daha sonra 2 tuşlanır. Bu işlemden sonra ise 0 tuşlanarak Akbank Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanılır. Bu işlemler yapıldıktan sonra sırada bekleyen başka müşteriler yok ise karşı tarafa hemen çağrı merkezi temsilcisi çıkacaktır. Bankalar bazen bekleme sürelerinin aralarına reklamlarını koyarak tanıtım yapmaktadırlar. Bu süreler bazen uzayınca arada fon müziği ile müşterileri beklemeye almaktadırlar. Bu bilgiler kullanılarak Akbank Müşteri Hizmetlerine daha hızlı ve kolay bağlantı yapılabilmektedir. Akbank müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşılabilmektedir. Telefon bankacılığı ile müşteri temsilcisine bağlanılarak tüm bankasal işlemler yapılabilmektedir. Yukarıda verilen tuşlar kodlanarak telesekreteri dinlemek durumunda kalınmadan direk bağlanılmış olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir