CEPTETEB Nedir, Nasıl Kullanılır ?

  • Mart 16, 2019
  • (1)

Bildiğiniz gibi günümüz gelişen teknolojisinin en büyük nimetlerinden birisi de internet ve mobil bankacılığı. Birçok bankacılık işlemlerini kolayca halledebildiğimiz internet ve mobil bankacılığı teknolojisine artık bütün bankalar sahip. Müşterileri için büyük kolaylık imkanı tanıyan bu teknolojinin belki de ne büyük yatırımcılarından birisi de CEPTETEB. CEPTETEB, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından hizmete sokulmuş bir dijital bankacılık hizmetidir. TEB’in Marifetli Hesabı yanında CEPTETEB’i de oldukça popüler. Zira özellikle kullanıcılarına yüksek faiz imkanı tanıyan CEPTETEB, gününün çoğunu bankacılık işleriyle geçiren kişiler tarafından sıkça tercih edilmekte.

CEPTETEB Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB’in ‘dijital bankacılığın en yeni hali’ sloganıyla duyurduğu CEPTETEB’e üye olmak gerçekten çok kolay. Zira CEPTETEB’e üye olmak için yapmanız gereken ilk şey CEPTETEB’in resmi internet sitesine girmek. İnternet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurduktan sonra sizi TEB’in müşteri temsilcisi arayacak ve TEB yetkilisinin evinize gelin imza alabilmesi için randevu ayarlaması gerekiyor. Bunun için de sizden müsait olduğunuz günü öğrenip randevunuzu onaylamanızı istiyor. Randevunuzu onayladığınız günde de TEB yetkilisi evinize gelerek size CEPTETEB’i anlatıyor ve sözleşme için gereken imzaları alıyor. İmzalardan sonra da CEPTETEB banka kartınızı size teslim ediyor. Bu işlemlerden sonra sizin de CEPTETEB hesabınız aktifleştirilmiş oluyor.

CEPTETEB Avantajları Neler?

CEPTETEB’in avantajları saymakla bitmez. Hemen hemen bütün bankacılık işlerinin kolayca halledilmesine olanak sağlayan CEPTETEB, günlük yüksek faizle de kullanıcılarını oldukça memnun etmeyi başarıyor. Ayrıca hisse işlemlerini binde 2 gibi çok küçük komisyonla yapmaya olanak veren CEPTETEB, kullanıcılarına kredi kartı ve kredi kullanma şansı da tanıyor. Ayrıca ilk 50 bin müşteriye kadar EFT ve havale ücreti alınmayacağının da garantisini veren TEB, CEPTETEB kullanıcılarının yeni nesil dijital bankacılık ile bankacılık işlemlerini çok kolay ve masrafsız halledebileceklerini söylüyor. Şu anda binlerce kullanıcısı bulunan CEPTETEB’in müşteri yelpazesi günden güne artıyor. Özellikle altın ve döviz yatırımları için de sık sık tercih edilen CEPTETEB için Türkiye Ekonomi Bankası her gün yeni kampanyalar yapıyor.

Comments (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir