Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  • Mayıs 2, 2019
  • (1)

Denizbank’da müşteri şubeye gitmeden bankacılık işlemlerini yerine getirebilmektedirler. Denizbank telefon bankacılığı günün her saatinde 7/24 olarak müşterilerine hizmet vermektedirler. Banka şubsei kullanılmadan eft, havale gibi bankacılık işlemlerinin yapılabildiği telefon bankacılığı kullanıcılarına bir telefon kadar uzaktadır. Bu hizmet kullanılara kredi, kredi kartı başvurusu da yapılabilmektedir. Denizbank 12 Eylül 2012 yılı itibari ile özelleşerek Rusya devletinin en önemli bankalarından olan Sberbank’ın bünyesi altına girmiştir. Diğer bankalar gibi Denizbank da müşteri memnuniyetini ön planda tutmak adına en iyi Müşteri Hizmetleri desteğini vermeye özen göstermektedir. Yüzlerce Denizbank müşteri hizmetleri çalışanı ile müşterilerin ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilmek için telefon bankacılığı ile destek vermektedir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Denizbank’a günün her saatinde 7 gün 24 saat ulaşabilmek için sunmuş olduğu telefon numarası 444 0 800 dür. Bu numara kullanılarak herhangi bir kayıt olmadan müşteri temsilcilerine ulaşılabilinir. Sesli yanıt sistemi ile kendini yenileyen Denizbank arayan müşterilerine ilk olarak yapmak istedikleri işlemleri sesli olarak komut vermelerini istemektedir. Net bir şekilde verilen kısa cevap ile yapılmak istenilen işleme sesli komut ile ulaşılabilir. Bu şekilde istenilen menüye ulaşılabilir. Fakat bu süre müşteri yoğunluğuna göre bazen artmaktadır. Bu gibi durumlarda internet bankacılığı ya da mobil bankacılık tercih edilerek bu zaman daha fazla kısaltılabilir. Aynı zamanda telefon bankacılığı ile yapılacak bazı işlemler için otomatik ödeme talimatı verilerek telefonda kaybedilecek zaman geri kazanılabilir.

Bütün bankacılık işlemleri müşteri hizmetlerinin müşterilerden aldığı onaya bağlı olarak güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir. Müşteri temsilcileri ise istenilen konuda bilgi sahipleri olmalarından dolayı yardımcı olacak kişilerdir.

Denizbank Müşteri Temsilcisine Hızlı Bağlanmak İçin;

Bankanın sunmuş olduğu sesli komut ile telefon görüşmesi esnasında müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum komutu verilerek müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir. Sesli komut kullanarak bazen ses tanıma özelliği ile sesli imza işlemi kullanılarak herhangi bir şifre kullanılmadan işlemler gerçekleştirilebiliyor. Hızlı bağlanmayı gerçekleştirebilmek için telefon bankacılığı sisteminde kaydın olması önemlidir. Bu sayede banka müşterisi olan kişinin bilgilerine daha çabuk ulaşabilmektedir. Müşteri ise tek tek bilgileri tuşlamak zorunda kalmaktan kurtulmuş olmaktadır.

Comments (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir