Enpara Kredi Kartı Nedir, Nasıl Alınır, Avantajları Nelerdir ?

 • Nisan 12, 2019
 • (2)

Enpara Kredi Kartı nedir ? Nasıl alınır ve Avantajları nelerdir ? Tüm detaylar içeriğimiz de yer almaktadır.

Enpara Avantajları

Enpara günümüzde özellikle gençler tarafından çok kullanılan yeni nesil bir dijital bankacılık örneği olarak çıkıyor karşımıza. Gençlerin ilgisini çeken kampanyalarının yanı sıra masrafsız internet bankacılığı deneyimi sunan enpara havale ve eft ücreti almıyor. Yani ayda bir kaç kez internet üzerinden havale veya eft yapmak zorunda kalıyorsanız mutlaka Enpara kullanmalısınız diyebiliriz.

Kendimden örnek verecek olursam bazen Garanti bankası üzerinden eft yapmak zorunda kaldığımda 6 lira 75 kuruş gibi eft ücretleri ile karşılaşıyorum. Bu eft işlemini Enpara ile ücretsiz olarak yapmak varken neden 6,75 tl ödeyeyim ki ? Enpara son dönemde kredi kartını da müşterilerine tanıtmaya başladı. Enpara Kredi kartı da bir çok yenilik ve avantajla birlikte geliyor diyebilriiz. Şimdi Enpara kredi kartı ile alakalı tüm detaylara bakalım dilerseniz.

Enpara Kredi Kartı Nedir ?

Enpara QNB finansbank bünyesinde olan bir dijital bankacılık şirketidir. Bu şirket dijital olduğu, şubeye sahip olmadıkları için çok avantajlı seçenekler sunuyor. Enpara dijital bankacılıkla tanışan müşteriler Ücretsiz EFT, Havale işlemleriyle bu ücretlerden muaf oluyor. Yakın zamanda reklamlarla desteklenen Enpara kredi kartının da tanıtımı yapılarak ne kadar avantajlı olduğu, kart aidatı alan değil veren bankacılık sloganıyla büyük ilgi uyandırdı. Banka dijital yalnız kredi kartı statüsü tüm bankalarda kullanılan kredi kartları ile aynı değerde, alışveriş yapabiliyor, nakit avans çekebiliyorsunuz, taksitlendirme yapabiliyorsunuz.

Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır ?

Enpara kredi kartı başvurusunu online olarak https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/enparacom-kredi-karti.aspx üzerinden yapabiliyorsunuz. Kartınız kurye aracılığı ile adresinize kadar geliyor. Enpara’ya kart başvurusu yaptığınızda genellikle aynı hafta içerisinde size dönüş yapılıyor ve kartınız size teslim ediliyor.

Enpara Kredi Kartı Avantajları Nelerdir ?

Enpara  kredi kartı sahipleri bir çok avantajdan faydalanıyor bu avantajları sıralamak gerekirse eğer

  • Kart aidatı yok
  • Ayda 3 harcamanızı faizsiz 2-3-6  taksite böle biliyorsunuz.
  • Yapılan fatura ödemelerde ek ücret ödemiyorsunuz.
  • 6 ekstre dönemi içerisinde minimum 10 TL ve 10 işlem harcamalarınız olduğunda 6 ekstre sonucunda hesabınıza 100 TL para hediye ediliyor.

Enpara sunmuş olduğu bu avantajların yanı sıra zaman zaman düzenlediği kampanyalarla da müşterilerinin beğenisini kazamaya çalışmaktadır. Bu nedenle Enpara kredi kartınızı aldıktan sonra güncel kredi kartı kampanyalarını da takip etmeyi ihmal etmeyin deriz.

 

Comments (2)

 • hakansays:

  Nisan 30, 2019 at 6:10 am

  en para kartını yıllardır kullanırım en memnun kaldığım bankadır müşteri hizmetleri olsun herşey süper zaten ilk gn kart başvurdum ertesi gün ayağıma kadar getirip teslim ettiler başından belli nasıl bir hizmet verdikleri

 • Ahmet Tosunsays:

  Mayıs 6, 2019 at 5:46 pm

  İş bankasından sonra enpara kartını kullanmaya başladım ve memnun kaldım. Havale ve eft işlemlerimi enpara üzerinden yapıyorum. Yaparken ücret ödemiyorum. (Kartı teslim alırken maksimum 3 gün bekledim)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir