Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020

  • Temmuz 25, 2020
  • (0)

Özel sektörün iddialı bankaları arasında yer alan Garanti Bankası çalışma saatleri konusunda oldukça hassas bir disipline sahiptir. Müşteri odaklı sunmuş olduğu hizmetlerle ön plana çıkan Garanti Bankası müşteri sayısını da arttırmayı başarmış bir bankadır. Bu durum bankanın çok sayıda personelle müşterilerine hizmet sunmasını mümkün kılıyor. Garanti Bankası şubesine gitmek durumunda kalan tüketiciler doğal olarak bankanın açılış ve kapanış saatlerini merak ediyor. Tam da bu noktada akıllara Garanti Bankası çalışma saatleri nasıldır? Sorusu geliyor. Yine Garanti Bankası açılış saati de merak ediliyor. Elbette ki Garanti Bankası kapanış saati de merak edilen bir diğer husus olarak karşımıza çıkıyor. İşte bu sorulara dair merak ettiğiniz her şey bu yazımızda!

Garanti Bankası Açılış ve Kapanış Saatleri

Hafta içi 5 gün süreyle müşterilerine hizmet sunan Garanti Bankası diğer bankalarda da olduğu gibi hafta sonu itibariyle bankacılık hizmeti sunmamaktadır. Bankanın açılış ve kapanış saati de ülkemizdeki diğer bankalarla aynı saatler arasında yer almaktadır. Garanti Bankası açılış saati 09:00 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

09:00 itibariyle Garanti Bankası şubeye gelen müşterilerine bankacılık hizmeti sunmaya başlamaktadır. Garanti Bankası kapanış saati ise 17:00’dır. Bankaya bu saatten sonra gelen müşterilerin bankacılık işlemlerini yaptırabilmeleri mümkün değildir. Esasında böyle durumlarda bankacılık işlemlerinin farklı platformlar vasıtasıyla da yapılabilmesi mümkün olmaktadır. mesela internet bankacılığı aracılığıyla 7/24 saat süreyle bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Bunun için Garanti Bankasının internet sayfasına giriş yapmanız yeterli olmaktadır.

2020 Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Kimi zaman bankaların açılış ve kapanış saatlerinin güncellendiği bilinmektedir. Bundan dolayı bankaların çalışma saatlerinde de bir değişiklik durumu meydana gelmektedir. 2020 yılı itibariyle Garanti Bankası çalışma saatleri söz konusu olduğunda saat 09:00 ile 17:00 saatleri karşımıza çıkmaktadır. Garanti Bankasına bu saatler arasında geldiğinizde bankacılık işlemlerinizi yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır. Ancak Garanti Bankası’nda da öğle arası tatili verilmektedir. Bu kapsamda Garanti Bankası öğle arası tatili saat 12:30 itibariyle başlamaktadır. Yine Garanti Bankası’nın öğle arası tatilinin saat 13:30 itibariyle bittiği bilinmektedir.

Garanti Bankası çalışma saatleri söz konusu olduğunda standart hafta içi günlerinde bankanın açılış yaptığını söyleyebiliriz. Elbette ki hafta sonu itibariyle Garanti Bankası tıplı diğer bankalarda da olduğu gibi şubeleri vasıtasıyla bankacılık hizmeti sunmaktadır. Yine Garanti Bankasının resmi tatil dönemlerinde de şubeler vasıtasıyla bankacılık işlemi yapmadığı bilinmektedir. Bu durumlarda bankanın müşteri hizmetleri birimini arayarak bankacılık işlemlerini yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir