Garanti Müşteri Hizmetleri

  • Mayıs 4, 2019
  • (1)

Yüzbinlerce müşterisi olan Garanti Bankası Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır. Garanti Bankası 1946 yılından bu yana kadar hizmet vermeye devam eden bir bankadır. Bankaların müşterilerinin çok olması bankalar için bir avantaj iken müşterilerine yeterli desteği verebilmekle alakalı bazen problemler yaşanabilmektedir. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine günün her saatinde ulaşılabilmektedir. Fakat müşteri çokluğu sebebi ile bazen bağlantı süreleri uzanmaktadır. Müşteriler için ise dakikalarca beklemek büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu sorunun aşılabilmesi için de Garanti bankası müşterileri işlemlerini hızlandıracak çeşitli yöntemleri denemektedirler. Bekleme süresini en aza indirebilmek için yazının devamında yer alan bilgilendirici maddeleri okumakta fayda vardır. Aşağıda belirtilen yöntem tercih edilerek bankanın çağrı merkezine kolaylıkla ulaşılmaktadır.  Eğer çağrı merkezine ulaşılması çok fazla zaman alıyor ise bazen de mobil bankacılığın müşterileri için sunmuş oldukları canlı destek bağlantıları kullanılabilmektedir. Bu yöntem ile de müşteriler sıra beklememekteler, bu uygulamalar ile zaman tasarrufu sağlayarak işlemlerini daha hızlı bir şekilde sonuçlandırmış olacaklardır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bankalardan müşteri desteği almak isteyen banka müşteri bankaların müşteri hizmetlerine bağlanarak işlem yapma ihtiyacı duyarlar. Fakat bağlantı sırasında karşılarına çıkacak uzun telesekreter konuşmalarını dinlemek istemezler. Telesekreter konuşmalarının uzun sürmesinden dolayı muzdarip olan müşteriler, konuşmanın kısa sürmesi için tuş tıklamalarını hızlandıran işleme daha hızlı devam etmektedirler.  Her ne şekilde ulaşmak zor olursa olsun Çağrı Merkezi çalışanları banka işlemleri konusunda bilgili kişilerdir ve sorunu çözecek olan yine onlardır. Bu sebeple sabırla beklenmeli ve net sorular ile çağrı merkezi çalışanından yardım talep edilmelidir.

İzlenilecek Adımlar

Banka müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmesi için öncelikle bankanın çağrı merkezi numarası tuşlanmalıdır. Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine 444 0 333 ya da 0 850 222 0 333 nolu numaralar tuşlanarak ulaşılabilmektedir. Telesekreter konuşmaya başladıktan sonra sesli yanıt sistemi ile cevap almak için istediğiniz işlem nedir diye soracaktır bu soruya kart işlemleri cevabı verilerek yanıtın onaylanması beklenir. Daha sonrasında ise telesekreterin uzun konuşmasını beklememek için sırası ile 1- 3- 5 numaraları tuşlanarak çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile bağlantı kurulur. Sırada bekleyen bir müşteri yok ise bu bağlantı hızlı gerçekleşir.

Comments (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir