İNG Bank Şifre Alma, ING Kart Şifresi Nasıl Alınır?

  • Mayıs 14, 2020
  • (0)

İNG ile Kolay Kart Şifresi Alma

Kartların en yoğun kullanıldığı ve talep edildiği bankalardan olan İNG’ den kredi kartı başvurusu yapmak da kart şifresi almak da oldukça kolaydır. İNG kart şifresi alma işlemleri oldukça kısa süren ve kolay işlemlerdir. Şifre almak için bankaya gitmeniz ve uzun kuyruklar beklemeniz gerekmez. Bulunduğunuz yerden şifrenizi alabilir veya değiştirebilirsiniz. Şifre almak veya yenilemek için birkaç yöntem vardır.

– SMS yolu ile şifre alımı en kolay yollardan biridir.

-Mobil şifreniz varsa telefon bankacılığından şifre alınabilir.

-internet şifreniz varsa internet bankacılığından şifre alınabilir.

-Çağrı merkezi yolu ile şifre alabilir, belirleyebilir, yenileyebilirsiniz.

Bu yöntemlerin yanında 0850 222 0 600 İNG çağrı merkezi numarasını arayarak şifre belirleyebilirsiniz. İNG turuncu ekstra kart şifrenizi de aynı yöntemlerle alabilirsiniz. İNG’ de bir kolaylık daha sağlanmıştır. İNG ATM’lerinden de çok kolay bir şekilde şifre alabilirsiniz. ATM’ye kartı soktuğunuz zaman şifre al tuşundan işlemlerinize başlayabilirsiniz. Sistem sizi çok kısa bir süre içerisinde yönlendirecek ve şifrenizi almanızı sağlayacaktır.

İNG kart şifresi alma

SMS ile İNG Kart Şifresi Belirleme

İNG kartı için şifre belirleme yöntemlerinden en kolayı SMS yolu ile şifre almadır. İNG kart şifresi alma işlemi için kısa mesaja girilir. Ardından SIFRE yazılır ve boşluk bırakılarak şifre alınmak istenen kartın son 4 hanesi mesaja eklenir. Daha sonra 2205’e mesaj gönderilir. Örnek; SIFRE 0123

Mesaj yollandıktan çok kısa bir süre içerisinde size bir şifre gelir. Bu gelen şifre geçici şifredir. Geçici gönderilen şifresi 7 gündür ve 7 gün içerisinde şifreyi değiştirmeniz lazım. Şifreyi değiştirebilmek için de ATM’ye giderek ya da mobil bankacılık veya internet bankacılığına girerek yeni şifre belirlemelisiniz. Bu sayede internet bankacılığını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Telefon Veya İnternet Bankacılığı İle İNG Kart Şifresi Belirleme

İNG telefon bankacılığı şifreniz varsa ve kullanıyorsanız çok kolay bir şekilde kart şifrenizi belirleyebilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaparak kartlarım bölümündeki kart ayarlarıma girilir. Bana özel kısmından şifre işlemleri menüsü takip edilir. Sistem sizi İNG kart şifresi alma işlemleri için yönlendirerek dakikalar içerisinde şifre almanızı sağlar.

Aynı işlemleri mobil bankacılığa giriş sağlayarak da yapabilirsiniz. Aşağı yukarı aynı yönlendirmeler ile kartlarım bölümünden ilerleyerek kart ayarlarına giriş yapılır. Buradan bana özel sayfasına girilir. Şifre işlemleri menüsü talip edilerek yeni şifre alınır. Aynı işlemler şifre unutulduğunda ya da değiştirilmek istendiğinde kullanılarak yeni şifre belirlemede geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir