İş Bankası Kart Şifresi Alma

  • Mayıs 19, 2020
  • (0)

İş Bankası Kart Şifresi Alma

Kredi kartları insanların hayatında yer alan alternatif kartlardır. Son zamanlarda özel kampanyalar yapan İş Bankası birçok kredi kartı modeli ile müşterilerin tercihi olmuştur. Sizlerde İş Bankası’nın bu avantajlı kartlarına başvuru yaparak ulaşabilirsiniz. Başvuru işleminden sonra İş Bankası Kart Şifre Alma işlemlerine başlayabilirsiniz. Şifre Alma işlemleri oldukça basit olacaktır. Şifre almak için;

  • Sms Yöntemini
  • Müşteri hizmetleri aracılığı ile
  • ATM’ler yardımıyla
  • Bankanız aracılığı ile şifre oluşturma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Bu yöntemler kartınız için geçici bir şifre oluşturacaktır. Kredi kartınız için şifre belirlemediğiniz taktirde güvenli bir alışveriş işlemi yapamazsınız. İlk alışverişiniz şifresiz olarak yapılacaktır. Kredi kartınızın çalınması veya kaybolması durumunda güvenlik açısından şifre belirlemeniz gerekir.

İş Bankası Kart Şifresi Alma

Sms Yöntemi İle İş Bankası Kart Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Cep telefonları İnsanların hayatında oldukça aktif olarak kullanılmaktadır. Hemen hemen birçok birey bu araçları kolaylıkla kullanmaktadır. Sizlerde İş Bankası Kart Şifresi Alma işleminizi cep telefonlarınız ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefonlarınızın mesaj kısmına büyük harflerle SIFRE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kart numaranıza ait son 4 rakamı ardından doğum yerinizi ve kartın hemen arkasında bulunan güvenlik numarasını yazın.

Bu gerekli bilgileri yazdıktan sonra 4402 ye ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınız sonrası sizlere anında şifre mesajı gönderilecektir. Gelen şifre kartınız için banka tarafından belirlenen geçici bir şifre numarasıdır. Online mobil bankacılık üzerinden bu şifrenizi yeniden değiştirebilirsiniz. Kart şifrenizi güvenliğiniz için kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Aksi halde dolandırıcılar veya başka kişiler kartınıza erişim sağlayabilirler.

Müşteri Hizmetleri İle İş Bankası Kart Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Kredi kartı ile ilgili bir çok sıkıntı duyduğunuz işlemleri müşteri hizmetleri aracılığı ile çözebilirsiniz. Kart kaybetme, şifre oluşturma, hesap işlemeleri ve kart borcu sorgulama gibi birçok işlem müşteri hizmetleri tarafından yapılmaktadır. Sizlerde İş Bankası kartınız için kolaylıkla şifre oluşturabilirsiniz. Şifre oluşturmadan önce müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekecektir.  Müşteri hizmetleri için yaptığınız arama ücretsiz olacaktır.

İŞ Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 724 0 724 olarak belirlenen özel bir numaradır. Bu numarayı aradıktan sonra size söylenen işlemler üzerinden kredi kartı kart şifresi oluşturma sekmesini tercih edebilirsiniz. Bu işlemden sonra kolaylıkla şifrenizi güvenliğiniz açısından oluşturacaksınız. Kart Şifresi Oluşturma için T.C kimlik numarası veya müşteri numaranız istenecektir. Kredi kartınızın rakamlarını tuşlayarak şifre işlemini başlatabilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda tercih edilen ATM’ler üzerinden İş Bankası Kart Şifresi Alma işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir