QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 900

Ülkemizin en köklü bankalarından birisi olan Finansbank, 1987 yılında 4 milyon dolar sermaye ile kurularak faaliyetlerine başlamış bir özel bankadır. Günümüzde 12 bin 276 çalışanı ve 542 şubesi ile ülkemizin en büyük bankaları arasında yer alan Finansbank, 2016 tarihinde QNB Group’a satılarak QNB Finansbank olmuştur. Banka özellikle üreticilere sağladığı kredi destek paketleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Bireysel ve KOBİ destek paketleri de bulunan bankanın uyguladığı faiz oranları da orta seviyelerde seyrediyor. Büyük bir müşteri kitlesine sahip olan ve hem telefon hem de internet bankacılığı altyapısına yaptığı yatırımlarla müşterilerini memnun etmeyi başaran banka, müşterilerinin 7/24 bankacılık işlemlerini yapmalarına imkan sağlıyor. 0850 222 0 900 numaralı hattan 7/24 hizmet veren QNB Finansbank müşteri hizmetleri, müşterilerin havale, EFT, çek, döviz, fatura ödeme gibi birçok işlemleri için yardımcı oluyor.

Özellikle bankanın son teknoloji ile desteklenen sesli komut sistemi sahip olduğu ileri yapay zekası sayesinde işlemlerin kolayca yapılmasını sağlıyor. Fakat bazı durumlarda diğer bankanın müşterileri gibi QNB Finansbank müşterileri de bankanın müşteri temsilcisine direkt bağlanamıyor. Her ne kadar sesli komut sistemindeki menüler sadeleştirilmiş ve anlaşılabilir hale getirilmiş olsa da yanlış tuşlama, menüler arası dolaşma, sesli komutun dediğini duyamama gibi problemler yaşanabiliyor. Lakin yazımızın devamında anlatacağımız yöntem sayesinde beklemeden hızlıca ve kolayca QNB Finansbank müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabileceksiniz.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Yazımızın başlarında QNB Finansbank’ın bir hayli fazla müşteri kitlesi olduğundan bahsetmiştik, hatırladınız mı? Bunun için ufak bir uyarı yapmamız gerekiyor. QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayan çok fazla olduğu için sistemde yoğunluklar yaşanabiliyor ve müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için sıra beklemeniz gerekiyor. Bu gibi durumların yaşanmaması için bankanın QNB FinansbankDirekt ismindeki mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek işlemlerinizi hiç sıra beklemeden pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Peki QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanmak için ne yapmamız gerekiyor?

-İlk olarak 0850 222 0 900 hatlı numaralardan QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayın.

-Sizi karşılayan sesli komut sistemi konuşmaya başladıktan sonra 1 tuşuna basın.

-Ardından işleme devam edebilmek için 5 tuşuna basın.

-Sonrasında 4 tuşuna basarak işlemin bir sonraki adımına geçin.

-Yoğunluğa göre kolayca QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Yukarıda verdiğimiz bu yöntem sayesinde siz de QNB Finansbank müşteri temsilcisine pratik yoldan bağlanabilir ve bankacılıkla ilgili sorunlarınıza birebir anlatarak çözüm arayabilirsiniz. Lakin unutmamanız gerekiyor ki QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanabilmek için bankanın müşterisi olmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir