TTNet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Müşteri Temsilcisine Bağlanma

  • Eylül 18, 2019
  • (0)

TTNet müşteri hizmetleri direk bağlanma, işlemi ile telefon başında saatlerce telesekreterle görüşmeye maruz kalmamak için geliştirilmiş bir taktiktir diyebiliriz.

TTNET Firması Müşteri Hizmetleri

TTNET, Türkiye geneli internet dağıtım ağını elinde bulunduran gelişmiş alt yapıları ile hizmet sınırlarını bir adım ileriye taşıyan firmalar arasındadır. Çoğu zaman insanlar aldıkları hizmetten memnun kalmıyor veya gün içerisinde anlık sorunlar ile karşılaşabiliyorlar.

Gün içerisinde internet üzerinde yaşanacak bir sorun ile günlük yaşamda TTNET kullanan kişilerin işlerinin aksamasına neden olurken, çözüm için hemen TTNET müşteri hizmetlerine direk bağlanma çabası içine giriyor. Gün içerisinde internet kopmaları, hız yavaşlamaları veya kafanıza takılan sorular olabiliyor. Bu durum karşısında yardım alma ihtiyacınız doğabilir. Müşteri temsilcisi, aldığınız hizmette oluşabilecek sorunların önüne geçmek amacıyla günün 24 saati sizlere teknik destek imkanı sunuyor.

TTNET müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemleri için her geçen gün kullanıcıya daha kullanışlı ara yüz geliştirmek, isteklerini tam anlayıp daha profesyonel temsilcilere yönlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

TTNET’in yapmış olduğu açıklamada “ Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak sürekli ve daimi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kalite standartlarımızı her çeken gün arttırmak, tüketici hakları gereğince oluşabilecek aksaklıkları çözümlemek istiyoruz. Müşteri temsilcilerimiz değerli müşterilerimize günün her saati destek verebilmek için hazırda bekliyorlar. Kullanım standartlarımız arasında tam ve detaylı bilgi sunmak, bilinçli kullanıcılarımız ile her zaman bu çatı altında buluşmaktan memnunuz” ifadeleri yer aldı.

TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Türkiye’de büyük bir müşteri kitlesine sahip olan TTNET firması, 444 0 375 / 0212 707 04 14 çağrı merkezi numaraları ile hizmetine hız kesmeden devam etmektedir.

Müşteri hizmetlerine kısa bir yol ile bağlanma çabasındaysanız ilk olarak müşteri temsilcisi numarası olan 444 0 375’i arayarak ilk olarak zorunlu kılınan anonsları dinlemeniz gerekmektedir. Telefon numaranızı onaylama işleminden sonra sırasıyla 2’ 1’ 6 tuşlarına basarak TTNET Müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra tam destek alabilir, sorunlarınıza çözüm arayışınıza hız kazandırabilirsiniz.

TTNET Müşteri Hizmetleri Kalite Standartları

Bu alanda şunu da söyleyebiliriz ki TTNET firması hizmetin verilebilmesi amacıyla çoğu çalışana gereksinim duyulur ve çoğu şahsa iş imkânı sağlanarak yeni bir iş kısmı oluşturulur. Her vakit bu hizmet içersinde kendi problemlerimizi kendimiz halledebilecek kadar bilgi sahibi olmayabiliriz. Müşterilerimiz ile birlikte bu konularda bütün problemleri çözebilecek kapasitede bilgi sahibi çalışanlarla sorunumuzu basitçe halletme olanağına da sahibiz.

Kalite standartlarını ele alarak ve her vakit en iyi hizmet zihniyeti ile hareket ederek yaptığımız çalışmalarımız bize her vakit yeni kullanıcı kazandırmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve tüketici hakları esaslarına saygımızı da göstermektedir. Sektörde ki konum itibari ile her vakit büyümek ve ilerlemek isteyen şirketimiz sizlere daha iyi bir hizmet vermek istiyoruz. En iyi şekilde çalışarak her hususta ve her alanda kendini geliştirerek sizlere hizmet vermektedir.

Açıklamaları ile kalite standartlarını bir adım ileriye taşımayı müşteri desteği ile sağlamanın peşinde diyebiliriz.

Fed Nedir? Haberimize Buradan Ulaşabilirsiniz..

TTNet Resmi Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir