Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  • Mayıs 30, 2020
  • (0)

Bu yazıda ana hatları ile önce Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma bunun akabinde de diğer konular hakkında temel bilgiler verilecektir. Öncelikli olarak kurumun internet sitesinde yer alan bilgiye istinaden bilgileri vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir

  • Vodafone müşterileri kendi hatlarından doğrudan sadece 542’yi; sabit hatlardan ve diğer GSM operatörlerinden ise 0 (542) 542 00 00 numarasını, yurt dışında yaşayanlar ise nerede olursa olsun  doğrudan  00 90 (542) 542 00 00’ı Vodafone müşteri temsilcisine ulaşabilir.
  • Bu aşamadan sonra doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak için sırası ile nereden aranırsa aransın önce 1 tuşuna basılır. Bu aradığınız numara ile işlem yapmak içindir. Başka bir numara ile işlem yapılacak ise o zaman bu şekilde devam etmez.
  • Akabinde eğer kendiniz ile ilgili ister faturalı hat olun, ister olmayın diğer haklarınızı öğrenmek için  1 tuşuna basın
  • Yok bu işlemi yapmayacak iseniz doğrudan 6 tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece direkt müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Arama Ücretlendirmeleri

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında üstte yer alan bilgileri verdikten sonra fiyatlandırma noktasında ise şu bilgiler verilebilir

  • Vodafone kendi müşterileri için 542’yi aramasının  hem faturalı hem de faturasız hatlar için ücret ve  süre sınırlaması olmaksızın  arama başına 46,25 kuruş değerindedir.
  • Sabit hatlardan ve diğer operatörlerden ise Vodafone aranması durumunda 0 (542) 542 00 00 kendi operatörlerinin uyguladığı ücret tarifesi geçerli olur.
  • Bunun yanında Vodafone iletişiminize mani teşkil eden teknik çağrılar sesli yanıt sistemini yani 05463542542 numarasını aramaları; Vodafone faturasız ve faturalı hatlar üzerinden ücretsizdir, sabit hatlardan ve diğer operatörler üzerinden kendi GSM operatörlerinin uyguladığı tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.

Diğer Önemli Olan Bilgiler

Vodafone oldukça fazla sayıda aboneye iletişim olanağı sunmaktadır. Bu durum söz konusu GSM firmasıyla iletişim kurmak isteyenlerin de sayısını arttırmaktadır. Elbette ki günümüz itibariyle Vodafone firmasına çok sayıda farklı alternatif kanaldan erişmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda, telefon, mail, SMS ve posta adresi yoluyla Vodafone ile iletişim kurmak mümkün olmaktadır.

İletişim konusunda fakrlı seçenekleri sunabilen Vodafone, farklı fiyat tarifleri de uygulayabilmektedir. Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma noktasında ve ücretlendirmeye dair bu bilgileri verdikten sonra firmaya dair söylenebilecek olan diğer şeyler şunlardır:

Faks Numarası: 0850 542 5000

Posta Adresi: İdealtepe Mah. Denizciler Cad. Dik Sok. NO: 12-10 Posta Kodu: 34841 Küçükyalı Maltepe/İstanbul adresidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir