Yapı Kredi Mobil Bankacılık Kullanımı

  • Ağustos 15, 2020
  • (1)

Mobil cihazların günlük hayatımıza giriyor olmasına paralel olarak pek çok alanda yine pek çok kolaylıkla karşılaşmak mümkün oluyor. Özellikle bankacılık hizmetlerinin dijital dünyaya uyum sağlamak konusunda iddialı olduklarını ifade etmek mümkün oluyor. Üstelik mobil bankacılık tarzı hizmetlerin beraberinde önemli kazanımları da getirdiği biliniyor. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası da mobil bankacılık alanında iddialı bir banka olarak karşımıza çıkıyor. Yapı Kredi mobil bankacılık kullanımı tam anlamıyla profesyonel bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle mobil uygulamalarla içli dışlı olan insanlar Yapı Kredi mobil bankacılık nasıl kullanılır? Tarzında soruları da sıklıkla sormaktadır. Yine Yapı Kredi Mobil Bankacılık ile hangi işlemler yapılır? Sorusu da yanıt merak edilen bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Bu soruların yanıtlarını merak ediyorsanız; bizi takipte kalın!

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Nasıl Kullanılır?

Şayet Yapı Kredi mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka Yapı Kredi Mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz şarttır. Hem kurumsal bazda hem de bireysel bazda bankacılık işlemlerine olanak tanıyan Yapı Kredi Mobil Bankacılık işlemlerinin, çok sayıda önemli kazanımı sunabildiğini ifade etmek de mümkündür.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını android tabanlı ya da iPhone tabanlı akıllı telefonlarınıza indirmek durumundasınız. Yine bu cihazların haricinde iPad ile Android Tablt ve Blackberry cihazlarını kullanarak da Yapı Kredi Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Kullanımı

Yapı Kredi mobil bankacılık kullanımı söz konusu olduğunda son derece pratik bir kullanım kılavuzu karşımıza çıkmaktadır. Çünkü Yapı Kredi Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra şifre ve kullanıcı adıyla birlikte mobil uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Şayet ilk kez uygulamaya girecekseniz, müşteri hizmetlerinden mobil uygulama şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise artık Yapı Kredi Mobil bankacılık hizmetlerinin kapısı sonuna kadar sizin için açık olacaktır.

Yapı Kredi Mobil Bankacılıkla Hangi İşlemler Yapılır?

Günümüz itibariyle Yapı Kredi Mobil bankacılık kullanımı konusunda çok sayıda banka müşterisinin talepte bulunduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Esasında bu durum biraz da Yapı Kredi Bankasının mobil uygulamasının çok sayıda farklı bankacılık işlemini sunabilmesinden de kaynaklanmaktadır. İşte Yapı Kredi Mobil bankacılıkla yapabileceğiniz bazı işlemler:

  • Her türlü havale ve EFT işlemlerini Yapı Kredi Mobil bankacılıkla yapabilirsiniz
  • Kredi kartı ödemesi, elektrik, doğal gaz ya da su fatura ödemelerini yapabilirsiniz
  • Mevduat hesabınızı anlık olarak inceleyebilir, kredi kartı ekstresini de kontrol edebilirsiniz
  • Kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu yapabilir ve başvurunuzun son durumunu görebilirsiniz

Comments (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir