Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri, Yurt içi Kargo Mesai Saatleri

  • Eylül 24, 2019
  • (0)

Taşımacılık sektörünün önde gelen isimlerinden Yurtiçi Kargo, tüm Türkiye’ye kargo faaliyetlerini sürdürmektedir. 1982 yılında Arıkanlı Holding tarafından kurulan kargo şirketi Türkiye’nin en popüler kurumlarından biri haline gelmiş durumdadır. Bu makalemizde Yurtiçi kargo mesai saatleri ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

Kargolarınızın Teslim Süresi

Kargo taşıyan kuruluşların hayatımızdaki önemi küçümsenemez. Üretim ile doğru orantılı olarak artan tüketim ve kullanım ihtiyaçları doğrultusunda bir ürünün bir yerden bir yere taşınması eskiye oranla çok daha önem kazanmıştır. Bu önemin farkında olan Yurtiçi Kargo teslim süresinde muhatabına ulaşmasına azami dikkat eder. Son derece güçlü teknolojik alt yapısı sayesinde gönderiyi teslim aldığı andan itibaren ne kadar sürede yerine ulaşacağını bildirdiği gibi ilgiliye ulaşana kadar digital ortamda takip etmenizi de sağlar. Amacımızın gönderinin en hızlı ve zamanında ulaşması kadar güvenli bir şekilde de ulaşmasıdır.

Kargolarınızın Ulaşım Alanı

Dünya artık küçük bir ülke; bunu biliyoruz. Dolayısıyla bu küçük ülke içinde bizler için hiçbir yer ulaşılmaz olmadığı gibi gönderilerinizin de ulaşmaması mümkün değildir. Bunun için gerekli tüm alt yapıya, teknolojik donanıma, araç filolarına ve sağlam ilişkilere sahip Yurtiçi Kargo ulaşım alanı son derece geniştir. Sahip olduğu bu geniş ulaşım ve araç ağı sayesinde her türlü gönderiniz dilediğiniz noktaya güvenle ulaşacaktır.

Neler Kargo Kapsamına Girer?

Üretimi olan her şeyin tüketimi de mümkün olduğundan, ihtiyaç duyulan her şey uygun kanallarla karşılığında temin edilebilmektedir. Özellikle internet üzerinden dünyanın diğer ucundan bir ürünün diğer ucuna siparişi verilmekte, bu durumda kargo kuruluşlarına büyük görevler düşmektedir. Taşımacılıkla ilgili yasal sınırlara bağlı kalmak şartı ile her şeyin kargodeğeri vardır ve Yurtiçi Kargo ile muhatabına ulaştırılır. Bu gerektiğinde mektup da olabilir, bir kalem de , beyaz eşya da, hatta koltuk takımı bile olabilir. Değeri, hacmi, boyutu ne olursa olsun sizler için taşıyacağımız her şey bizim için çok önemlidir.

Kargo Firmalarının Sorumlulukları

Taşımacılık işi ciddi bir iştir. Gönderinin yerine zamanında ulaşması kadar güvenli bir şekilde ulaşması da önem taşır. Bu bakımdan taşıdığı sorumluluğun uzun yıllardır farkında Yurtiçi Kargo aldığı sorumluluğu yerine getirmeyi daima başarmıştır. Taşıdığı kargoya olan saygısından kaynaklı olarak gönderinin güvenli bir biçimde adrese ulaşmasın dikkat eder. Teslim anına kadar gözü gibi koruyarak doğabilecek zararların önüne geçmeye çalışır.

Kargo Gönderirken Bilmeniz Gerekenler

Gönderinizin yerine zamanında ve güvenli ulaşmasında bizlere olduğu kadar size de bazı sorumluluklar düşmektedir.

  • Alıcının adres ve telefon bilgilerini lütfen doğru giriniz.
  • Kargonuzun doğru kişiye teslim edilmesi için teslimat sırasında kimlik gösteriniz.
  • Şayet şubeden alım yapacaksanız mesai saatleri içinde gelmeye özen gösteriniz.
  • Gönderiyi paketleyecekseniz azami özen ve dikkat gösteriniz.

Yurtiçi Kargo Web Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir