Ziraat Bankası Pos Destek Hattı

  • Ocak 18, 2021
  • (0)

Ziraat Bankası, ülkemizin en eski ve en köklü kamu bankasıdır. Geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Müşterilerinin sorunlarına cevap verebilmek için Ziraat Bankası POS destek hattı hizmeti vermektedir. POS destek hattından herkes faydalanamaz. Hizmet sadece POS müşterileri için geçerlidir. Üye iş yeri numarası bilgileri aktif olanlar destek hattından yararlanabilirler.

Ülkemizin bilinen, köklü ve güvenilir bankası olmasından dolayı işyerleri genellikle Ziraat Bankası POS cihazını tercih etmektedir. Uygun pos komisyonu vermektedir. Komisyonun yanında sunduğu çok daha farklı hizmetlerin olması işyerlerin ilk tercihi olmasına neden olmuştur. Bankanın hizmet ağı çok geniş ve hızlıdır. Bundan dolayı müşterilerin taleplerine ve sorunlarına çok hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Ziraat Bankası POS Destek Hattı Numarası

Kurumsal müşterilerinin istek ve taleplerine hızlı cevap verebilmek adına Ziraat Bankası POS  hattı kurulmuştur. Kanal üzerinden aktif bir şekilde hizmet verilmektedir. Destek hattının numarası; 0 850 202 35 00’dır. POS cihazı arıza yapan işletmeler numarayı tuşladığında anında yanıt alabilmektedir. Numara sadece arızalar için geçerli değildir. Arızaların yanında POS cihazları ile ilgili diğer sorun ve talepler de alınmaktadır.

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı

Daha hızlı yanıt verebilmek için dijital sekreter hizmeti bulunmaktadır. Arayan müşteriler arama nedenlerini tuşlayarak yönlendirilirler. Arıza sebebi gibi bütün talepler tuşlanarak saniyeler içinde merkeze bildirilir. Slip üzerinde yer alan müşteri numarasının arama sırasında tuşlanması gerekir. Tuşlama işlemleri bittikten sonra talebin daha ayrıntılı alınabilmesi için müşteri temsilcisine bağlanılır.

Ziraat Bankası POS Hattı Hakkında Merak Edilenler

Pos cihazıyla ilgili sorunların yaşanması doğaldır. Önemli olan sistemin en hızlı şekilde yanıt vermesidir. Ziraat Bankası sorunları online verdiği hizmetle çözüme kavuşturmaktadır Uzaktan bağlantı yapılarak POS cihazındaki sorun anında çözülmektedir. Fiziksel arızalar için hat aranarak arıza kaydı oluşturulmalıdır. Oluşturulan arıza kaydına ekipler en kısa sürede gelerek çözüm bulmaktadır.

İşletmelerin ve müşterilerinin mağduriyet yaşamamaları için Ziraat Bankası POS destek hattı oluşturulmuştur. Pos cihazı alarak bankanın müşterisi olabilmek için destek hattı aranabilir veya şubelerden birine gidilerek başvuru yapılabilir. Bilgi almak için bankanın resmi sitesi ziyaret edilebilir. Arıza kaydı ve rulo talebi oluşturma destek hattıyla çok kolay gerçekleştiğinden fazla talep görmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir