Ivanka Trump Kimdir, Ne iş yapar?

  • Ağustos 6, 2020
  • (0)

Donald Trump’un Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olmasından sonra doğal olarak onun ailesi de sıklıkla gündeme gelmeye başladı. Özellikle Donald Trump’un kızı olan Ivanka Trump medyanın ilgi odağı oldu. Peki Ivanka Trump kimdir? Donald Trump’un kızı olmak dışında Ivanka Trump ne iş yapar? Bu tür soruların sayısı oldukça fazladır. Çünkü hem Amerikalılar hem de Amerika’yı yakından takip edenler Ivanka Trump hakkında bilgi edinmeyi istemektedir. İşte merak edilen sorulara dair tüm ayrıntılar!

Ivanka Trump Kimdir?

30 Ekim 1981 yılı itibariyle dünyaya gelen Ivanka Trump, Donald Trump’un en büyük kızıdır. New York’ta dünyaya gelen Ivanka Trump, 2009m yılında evlenmiştir. Jared Kushner ile hayatını birleştiren Ivanka Trump, bu evliliğinden tam 3 çocuk sahibidir. Çocuklarının isimleri ise Joseph Frederick Kushner, Arabella Rose Kushner, Theodore James Kushner’dir. Yakın zamanda medyanın da ilgi odağı olmuş olan bu karakter, oldukça sıra dışı bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ivanka Trump Kimdir

Ivanka Trump kimdir? ABD başkanının kızı ve aynı zamanda pek çok alanda kendini gösteren bir kişiliktir. Öğrencilik hayatında elit sınıf tercih eden Trump, Manhattan bölgesinde okumuştur. Eğitim hayatına ilk olarak Chaplin School’da başlayan Ivanka Trump, başarılı bir eğitim ve öğretim döneminin ardından Choate Rosemary Hall yatılı okuluna devam etmiştir. Üniversite hayatını ise Pensilvanya’da tamamlayan Ivanka Trump burada Wharton Business School’da eğitim görmüştür.

Ekonomi alanında eğitim alan Ivanka Trump, 2004 yılı itibariyle okulunu en yüksek onur derecesiyle tamamlama başarısı göstermiştir. Oldukça parlak bir eğitim öğretim hayatı bulunan Ivanka Trump, iş hayatında da başarılı olan bir iş insanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki Ivanka Trump ne iş yapar? İşte bu sorunun yanıtı!

Ivanka Trump Ne İş Yapar?

Donald Trump’un kızı olan Ivanka Trump pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Girişimci yönüyle ön plana çıkan Ivanka Trump aynı zamanda bir dönem mankenlik de yapmıştır. Bununla birlikte yazarlık da yapan Donald Trump’un kızı son işiyle epey gündemde kalmıştır. Son işi ne midir? Tabi ki Beyaz Saray’da danışmanlık işidir. Onun Beyaz Saray’da danışman olarak çalışması pek çok eleştiriyi de beraberinde getirmektedir. Zira onun danışman olmasının kişisel işlerinde onun için pozitif bir etkiye sahip olduğu iddia edilmektedir.

Günümüz koşullarında Ivanka Trump kimdir? Denildiğinde onun yazarlık yönü de ön plana çıkmaktadır. The Trump Card: Playing to Win in Work and Life ile Women Who Work: Rewriting the Rules for Success adında iki kitap yazan Ivanka Trump bir dönem mankenlik de yapmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir