Garanti Kart Şifresi Alma

  • Mayıs 18, 2020
  • (0)

Garanti Kart Şifresi Alma

Garanti bankasından müşterilerine gönderilen kartların, müşteriler tarafından kullanılabilmesi için öncelikle şifre alınması gerekiyor. Garanti Kart Şifresi Alma çok basit aslında, ancak bazı kullanıcılar şifreyi nasıl alacağını bilmediği için uzun bir süre Garanti kredi kartı ve banka kartlarını kullanamamaktadır. Kart şifresini alamayan kullanıcılar maalesef pek çok güzel kampanyadan yararlanamamakla birlikte, maddi olarak da zorluklar çekebiliyor.

Kart kullanıcıları, kart şifrelerini telefon, SMS ve internet bankacılığı kullanarak kolaylıkla alabilirler. Kart şifresi almak için gerekli bilgiler; kart numarası, kartın CVV kodu, anne kızlık soyadı ve Garanti Bankası kayıtlarında bulunan telefon numarasına ihtiyacı vardır.

Garanti Şifresi Nasıl Alınır?

Garanti Bankasına dair Garanti Kart Şifresi alma 3 yöntem ile gerçekleşir. Bunlar;

  • Telefon bankacılığı
  • SMS
  • İnternet Bankacılığı

Bu yöntemler kullanılarak ve gerekli bilgiler varsa kart şifresini almak çok kolay. SMS ile şifre almak isteyen kişiler telefonlarını mesaj kısmına SİFRE yazıp boşluk bırakıp ardından kartın son 6 rakamını yazıp boşluk, sonra annenizin kızlık soyadının ilk iki harfini büyük harfle yazıp tekrar boşluk bırakıp, kartın arkasındaki CVV kodunun ilk iki rakamını yazdıktan sonra 3040’a SMS atabilirler. Ardından kullanıcılara SMS yoluyla kart şifreleri gönderilecektir.

Garanti Kart Şifresi Alma

İnternet Bankacılığını kullanarak bu işlemi yapmak çok kolay. Garanti bankasının mobil uygulamasına ya da web adresinden kendi sayfalarına ulaşan kişiler, Kart, şifre işlemleri, şifre belirleme değiştirmeden bu işlemi rahatlıkla ve çok kısa bir sürede belirleyebilirler. Müşteri hizmetlerini arayarak da kart şifresini belirlemek mümkün. 444 03 33 müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 Garanti Bankası şifre işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Garanti Kart Şifresinin Unutulması

 Kart şifresinin unutulması herkesin başına gelen bir durumdur. Çok fazla kredi ya da banka kartı olan kişiler bu durumla daha fazla karşılamaktır. Çünkü insani olarak 10 kartın şifresini hatırlamak imkansız olabilir. Garanti Kart şifresini unutan kullanıcılar yukarıda sayılan adımları kullanarak rahatlıkla kart şifrelerini yeniden belirleyebilirler. Kartı bloke olan kişilerde, kartlarında gerçekleşen bloke durumunu bankayı arayarak ya da yine aynı yöntemler ile kaldırabilmektedir.

Garanti Bankası müşterilerine her anlamda güzel hizmetler sunmaktadır. Garanti kart şifresi alma konusuna hakim olmayan kişiler rahatlıkla bankaya ulaşmakta ve gerekli adımlardan son kart şifrelerini alıp kullanmaya başlayabilmektedir. SMS ve telefon bankacılığı ile kart şifrelerini belirleyen kullanıcıların, ilk alışverişten sonra kart şifrelerini değiştirmeleri gerekmektedir. İlk alışverişte kartları tanınan kişilerin kart şifresini değiştirmesi güvenlik açısından önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir